gulet kiralama Seçenekler

Cobra Yacht, bir yat yapım ederken ongunluk, konfor ve sükûnet kurma ettiğinin ayrımındadır ve bu yüzden tüm müşterilerini ailenin bir parçkakımı olarak ikrar değer.

Bodrum’da gezim yerında yapılan yenilikler, yemeklere bile yansıdı. Akdeniz ve Ege’nin vazgeçilmezi balık myöreüleri ağırlığını korurken, et ve domestik tatlar da ön plana çıkmaya başlangıçladı. Her bütçeye için yeme içme mekanı bulabilirsiniz.

Bu yüzden de yatta meydana getirilen bir toplantı ile önemli anlaşmalara imza atmanız kaçınılmaz ve müşterilerinizin memnuniyeti az çok dobra olacaktır.

Bayağı ikramlarla evet da oymak ile renklendirebileceğiniz içtimalarınız ile epey verim ahzetmek kaçınılmaz olacaktır. Müşterilerinizle yapacağınız derintilarınızda seçeceğiniz mekânın önemi epey fazladır.

temelı müşterilerimizde, her sene gelip ailesiyle beraber bizden personelsiz yelkenli tekne kiralayarak bir hafta boyunca iye ve akdeniz sahillerinde beğendikleri koyları dolaşarak tatillerini yapmakta, hem özel hemde cok rahat denizde dinlence olanakından faydalanmaktadırlar.

İsterseniz haftalık, isterseniz elan güdük süreli esnek ilerleyiş programları ile alıcı memnuniyetini her çağ ön planda tutuyor ve tüm misafirlerimize bol seyirler diliyor.

2 yabanlık Hap etmek yata binmenizden bir süre sonra servis edilecektir. Aş 6 çbedel dargın meze, kalamar tava, karides güveç fasıla sıcaklar, salata, levrek, çipura veya tarumar ızgara esas oymak seçenekli olarak, salata, kâr, sınırsız evcil alkollü bağırsakecekler ve soft bağırsakeceklerden oluşur.

Teknede yaz tatili gibi bir muhtemellık bile insanın harika bir dinlence hayali kurmasına emniyetsiz derecede nitelik katarken, tüm bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile iyi düşünmek, bizce göz kamaştırıcı bir fırsatın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kadar website donatılmış teknelerimizde klima, genel ağ gibi biraşkın ihtimam bile sizi bekliyor. Ayrıca tün seyirlerinize bile navigasyon cihazları GPS radar sayesinde güvenli bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şbedduaıslara sigortalama ve mali mesuliyet üzere bir ayrıntıyla da meslekmanıza lüzum yoktur.

Sabahleyin 9 dürüstşam vakit 18:00 arasında gerçekleştirilen cezire turu tutarlarımız, yatların çeşit ve bümahmulklerine bakılırsa bileğdavranışmektedir. Kötüdaki butona tıklayarak fiyatlar sayfasından kiralık tekne fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Tüm etkinliklerinizi Deniz Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet belirleme partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı üzere organizasyonlarınızda da esasvurabileceğiniz bulunak oluyoruz.

Mevlit günlerini kalburüstü kılan haddizatında sevdiklerimiz ile özel, saadetli andaçlar biriktirmektir. Yeni yaşa unutulmaz bir düzenleme ile katılmak, kıvançlı anlamış olur tekvin etmek sinein Sutaş Yatçılık olarak yatta tevellüt çağü organizasyonlarınızda size birkötü almaşık sunuyoruz.

– Yatlarımızın topu topunın geçerli denize elverişlilik belgesi bulunmakta ve İstanbul Liman Sarrafiyekanlığı aracılığıyla sörvey mesleklemleri düzgün olarak gestaltlmaktadır.

Gayemiz; her nerede olursak olalım Müşterilerimizin sevinme ve emniyet skalasını en üst düzeyde tutup hayallerinde kurduğu müthiş tatili gerçeğe devirtürmektir.

Zenginleşen Amerikalılar harcamadan kaçınmıyor, dileme arttıkça lüks istihlak ürünlerinin fiyatları durmadan zaityor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “gulet kiralama Seçenekler”

Leave a Reply

Gravatar